Tv 8 ekranlarında yer alan, Acun Ilıcalı sunumunda gerçekleşen Survivor ismiyle anılan bir yarışma ve aynı zamanda hayatta kalma oyunudur. Program da 2 takım bulunmakta ve bu takımlar çeşitli takımlar oyunlar oynayarak ada da hem yaşam şartlarını devam ettirmeye hem de ada da kalma yarışıyla mücadele etmektedir. Programın çekimleri yurt dışında olması dolayısıyla ve açlığa çoğu insanın haftalar boyunca dayanamayacağı için gibi çeşitli sorular akıllarda oluşuyor.

Erkeksel.com da sizin için merak ettiğiniz tüm sorulara daha önce Survivor programına katılmış yarışmacılardan bu sorulara yanıt arıyor.

Survivor Hakkında Bilinmeyen 6 Gerçek

Bulundukları ada da tuvalet var mı?

Geçmiş yıllarda katılmış bir yarışmacıdan bu soruya tuvalet olmadığını ve kişisel ihtiyaçlarını gidermek için bulundukları ada da bir şekilde yapıyorlar. Çok uzun süre de bulundukları yerden uzaklaşamıyorlar aksi takdirde Survivor programında bulunan görevliler uyarıda bulunuyor cevabını aldık.

Ödüller dışında yemek veriliyor mu ?

Hiçbir şekilde yemek verilmiyor bizde bu yüzden muz ve kokonatı her şekilde pişirmeyi öğrendik kızartma, haşlama gibi…Fakat bunları çok fazla tükettiğimizde muz kabız yapıyor, kokonat da çok fazla tüketildiğinde ishal yapıyor.

Survivor Hakkında Bilinmeyen 6 Gerçek

Sigara kullanımı serbest mi ?

Böyle bir durum asla söz konusu değil hatta yarışmacılar değil kameramanlar gibi çeşitli kişilerin de orada kullanması tamamen yasak. Bu konuda çok sıkı bir uygulama bulunuyor.

Görevliler ihtiyaçlarını nasıl gideriyor ?

Program da bulunan çalışanlar için ayrı bir bölüm var ve yarışmacıların o bölümlere girmesi söz konusu değil. Orada yemeklerini yiyorlar ihityaçlarını gideriyorlar fakat şöyle bir durum var yarışmacıların olduğu bölümde onlar da yarışmacılarla aynı kurallara sahip kendi bölümlerinde serbestler.

Survivor Hakkında Bilinmeyen 6 Gerçek

Cinsel İlişki’ye ihtiyaç duyulmuyor mu?

Yaşadığınız olumsuz koşullardan ada şartların ve yarışmacı arkadaşlarınızla aranızda geçen gerginlikten ve açlık etkisiyle şu ana kadar böyle bir duruma şahit olunmamış.

Aşk Hayatı yaşanıyor mu ?

Cinsel ilişki konusunda olduğu gibi öyle şeyleri düşünmenize vakit kalmıyor. Ailenizden uzaksınız açsınız yani haliyle ben bundan hoşlanıyorum ben şuna bakayım gibi düşünceler olmuyor. Ne kadar biz sorulara doğru cevapları vermiş olsak da ada da yaşamadığınız için anlamanız mümkün değil.