Belki de en tuhaf ve merak uyandıran canlılar böceklerdir. Dünyada 1 milyondan fazla böcek çeşiti olduğu bilinmektedir. Bunlar daha henüz keşfedilenler… Halen keşfedilmeyi bekleyen birçok canlıya ev sahipliği yapıyor dünyamız. Yakın zamanlarda keşfedilmiş olan 5 böcek türüne birlikte bakacağız. Haydi benimle şaşırmaya hazır olun. Bu arada bu içerik Konusanfikirler tarafından hazırlanmıştır. Bu içeriği bana verdiği için özellikle teşekkür ediyorum. Siteye girdiğinizde gizemler ve şaşırtıcı ilginç bilgiler ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Özellikle dünyanın en gizemli bilim dalı olan parapsikoloji ile ilgili bilgiler ilginç ve gerçekten merak uyandırıcı. Bu bilim dalının eğitimi ve buna benzer sıradışı içeriklere sahip bir site. Daha fazla şaşırmak ve bunun gibi içeriklere ulaşmak için buradan bakabilirsiniz. Haydi çayınızı kahvenizi alın ve dünyanın en şaşırtıcı böceklere birlikte bakalım .

1. DONALD TRUMP TIRTILI

Aynı donald trump, ın saçları gibi değil mi? Oldukça şaşırtıcı. Ama dikkat edin o gördüğünüz saç değil zehirli dikenler. Bundan sonra her tatlı gelene yaklaşmıyoruz .Phil Tores tarafından peru ormanlarında keşfedilen bu tür aslında flanel güve türüdür. Saç benzeri oldukça zehirli dikenleri vücudunda barındırır.

2. ŞEYTAN ÇİÇEĞİ PEYGAMBER DEVESİ

Sanki birden bire kung fuu yapacak gibi bir hayli var sanki. Asi ve psikopatım der gibi havası var. Aslında o sadece çiçek şekline bürünebilen peygamber devesi türü. Olabildiğince kıpırdamama özelliği vardır. Kendisine psikopat dememin sebebi avlarının önce kafasını kopartıp sonra yemesi. Sizce de psikopat değil mi?

3. YILAN TIRTIL

Korkmayın bu kafası kopuk yılan yada ölü bir yılan değil! Korkmayın sizi sokmaz ama görüntüsü bile oldukça şaşırtıcı öyle değil mi? Aslında bu tür donald trump tırtılı gibi bir çeşit güve türüdür. Yaşadığı yerler daha çok ingiltere ve irlanda arasındadır.

4. KEDİ BÖCEĞİ (HELLO KİTTY TIRTILI)

Tatlı mı tatlı minnak mı minnak kedi böceğimiz sizlerle. Ama o miyavlamıyor miyavlasa bile duyamayız elbet. Sizce de oldukça şaşırtıcı değil mi? Genel adı Bicyclus Anynana olan bir çeşit kelebek türünün tırtıl formasyonudur. Genelde hello kitty böceği olarak bilinir.

5. ASSASSİN BÖCEKLERİ

Belki de iyiki böcek olmamışım diyeceksiniz. Çünkü bu böcek türü Allah ne verdiyse dalan bir karınca türü . Suikastçi böcekler olarak da bilinir ve avlarının zehirleyerek öldürür ve yerler. Aslında böcek de olmasına gerek yok. Önlerine ne çıkarsa yerler kısaca.