Bunlar Yeni Flört Kuralları. Erkeksel.com

Kolejden tanıdığım bir adamı gördüğümde yapışkan bir yaz gününde metro platformunda ustaca terliyordum . O zamanlar ondan özellikle hoşlanmamıştım ama bunu daha sonra hatırladım. Şu anda, New York’un kokmuş yeraltı dünyasında tanıdık bir yüzün sürprizi, onu genellikle Sorunsuz teslimatlar için biriktirdiğim coşkuyla karşılamamı sağladı. Kısa, arkadaşça sohbetler yaptık ve benim varsaydıklarım “bir gün” takılmak için samimiyetsiz sözlerdi. Konuşmayı hemen unuttum.

Erkeklere hayal kırıklığı yaşamaya aciz değilim. “Bir gün takılalım” diyerek takılmakla ilgilenmediğim ve derim ki, “Beni yalnız bırak” demek istediğimde “Üzgünüm, bir erkek arkadaşım var” derim. Facebook’ta bana takılmak için planlar yaptıktan birkaç saat sonra bana – her şeyden önce yapmam gerektiğini söyledim – bir süre şehir dışına çıkacağımı söyledim. Ben olur bir süreliğine şehir dışında olmak ve davetiyesinin yokluğumda kalmasını umuyordum. Yapmadım. Önümüzdeki iki ay boyunca her hafta bana mesajlar yollamaya devam etti. Her biri “Yo yo!” İle başladı, ardından programıma bir soruşturma geldi. İlk başta mazeretlerle cevap verdim (“işte tuhaf zaman!”) Ama sonra cevap vermeyi bıraktım. “Yo yos!” Gelmeye devam etti. Dinamik ürpertici başlamamıştı, ama arkadaş olarak ya da başka türlü takılmakla ilgilenmediğim ipuçlarını görmezden gelmeye başladığında, kendini kötü hissetmeye başladı.

Bunlar Yeni Flört Kuralları. Erkeksel.com

Bir erkeğin neden metroya gelen adamı ilgilenmediğimi, neden onu Facebook’ta engellemediğimi ve neden duymasını beklememi istediğimi söylemediğimi nasıl merak edebileceğini anlayabiliyorum. “Evet, kesinlikle!” Derken, metroda konuştuğum bir adamı açıkça reddetmem gerektiğini düşünmüyorum. Bir erkek bana “çok çalışmakla meşgul” olduğunu söyleseydi ya da üst üste üç kez mesaj attığımda cevap vermezse, yeterince açık bir reddettiğini düşünürdüm. Çok az, ürpertici bir adamı ürpertici olmayan bir erkekten, bir kadının orada bıraktıklarıyla ilgilenmediğini söyleme ve buna göre geri çekilme yeteneğinin ötesinde ayırır.

Ancak seks öğretmenleri çocuklara, sözsüz ipuçlarının inceliklerine göre nasıl bir muz giyeceklerini öğretmek için daha fazla zaman harcadıkları için, hepimiz yetişkinliğe sosyal hayatta kalmak için tamamen uygun değildi.

Bunlar Yeni Flört Kuralları. Erkeksel.com

Yani burada bazı kurallar:Kadınların bir erkeğe sadece ürkütücü olduğunu söyleyebiliriz, “incels” ve diğer “erkeklerin hakları” savunucuları tarafından çevrimiçi olarak yapılan bir efsanedir .

Sürüngenliğe radarımız yok, bu yüzden bir keresinde peygamber olduğunu düşünen bir adamla üç randevuya gittim. Sürüngenliğin görünüşle hiçbir ilgisi yoktur (her ne kadar bir kalem bıyık uygar toplumdan belli bir yabancılaşmaya işaret etse de). Örneğin, Michael Shannon, The Conjuring’deki karanlık bodrumun kişileşmesi gibi görünebilir , ancak hala çok düşük bir cinsiyet sembolü çünkü çok kibar. Shannon, 2018 parlance olarak “büyük çük enerjisine” sahiptir. Sürünmenin tersine BDE, sessiz bir güven ile karakterizedir.

Bahse girerim bir kadın Shannon’a hemen mesaj atmazsa, bu konuda çok iyi olurdu. Kadınlara nasıl dalga geçildiğiyle ilgili 300 kelimelik bir metin tirade göndermeyecek ve fikrini değiştirmesi durumunda davetiyeleri ateşlemeye devam etmeyecekti. Aynı şekilde, bir erkek nesnel olarak çekici ve sağlıklı görünümlü olabilir ve hala çok ürpertici çıkabilir. James Franco İtfaiyeci İsa’ya benzeyebilir, ancak 17 yaşında bir kıza tekrar tekrar ganimetle mesaj gönderdiğinde huzursuzdu.

Sürüngenliğin belirli davranışlarla ilgisi çok az ve bağlamla ilgili çok şey var.

Bunlar Yeni Flört Kuralları. Erkeksel.com

Suçlu fotoğrafçılık gibi suç işleyen ürpertici davranışların dışında, çok az sayıda eylem doğal olarak tehdit edicidir. Bir erkek arkadaşımdan bir dick fotoğraf çektiğim için heyecanlanırken, Tinder’daki bir yabancıdan bir tane almak her zaman istenmeyen bir durumdur. İkinci randevumuzda kulübenin yanımda oturan bir adamla mükemmel bir şekilde rahat edecektim, ama bir adam ilk buluşmamızda beni bir kulübeye koyduğunda ürpertici oldu. İşin püf noktası, yakınlık spektrumunda nerede olduğunu bilmektir. Bunun gerçekten kolay olduğu durumlar vardır – 17 yaşındaki bir kız yasal olarak James Franco’yla ilgilenemez, bu yüzden bu kolay bir şey – ancak çoğu durumda gerçekten çok dikkatli olmalısınız.

Bir kadının ürpertici olduğun zaman sana söylemesi nadirdir.Kadınlar her gün blowfish yemiyorsanız aynı nedenle erkeklere iyi davranıyorlar: Her ısırık sizi öldüren olabilir. Çok fazla Lifetime orijinal filmi izledim, bu yüzden bir adam benimle konuşmaya başladığında, bana bakarken ya da bana çok yakın durduğunda, zorlanana kadar beni acımasızca takip edebileceği ihtimalinin her zaman farkındayım. Louisiana’da uzak bir çiftliğe taşınmak, beni yıllar sonra bir yerel halkın kucağında bulacağını ve kıskançlıktan çıldırıp, ikimizi de öldürüyor. Bu yüzden, bir erkeğin sürünmesini açıkça reddetmek yerine, pasif olarak saptırmaya çalışıyorum. Güzelce.

Ama bir nezaket derecesi var. Eğer bir kadın seninle ilgileniyorsa, çok çok iyi olacak. Siz konuşurken göz teması kuracak. Metinlerine cevap verecek. Sana hayatın hakkında sorular soracak. Bir kadından aşırı nezaketten daha az bir şey elde ediyorsanız – hala temel düzeyde iyi olsa bile – mecazi ve gerçek anlamda bir adım atmanız gerekir. Bir kadın sana biraz kaba olsa bile, muhtemelen son derece rahatsızdır. Metro mesajlarından adama cevap verememek benim kadar hoş değil. (Basın saati itibariyle nihayet konuyu anlamış görünüyor.)