Artık Köpeğinize Tam Olarak Bakan Bir Çift Terlik Alabilirsiniz. Erkeksel.com

Köpekler harikadır , tartışmasız çoğu insandan iyidir , kesinlikle sevgi ve sadakatini hak etmiyoruz bize arkadaşlık, nezaket, koruma sağlıyorlar ve şimdi sevgili küçük kökünüz size biraz ekstra sıcaklık sağlıyor .

Çünkü bu bir oyun değiştirici artık köpeğinize benzeyen terlikler alabilirsiniz . Bu doğru, sadece herhangi bir köpek değil, en iyi arkadaşın, aile üyen ve furbaby .

Bu şaşırtıcı gardırop ilaveleri, Cuddle Clones adlı bir şirketten geliyor başka ne denir ? Onlar kendi doggonuzun resimlerinden yapılmışlardır ve köpek adanmışlarından çok kedi hayranıysanız, kedi versiyonları da yaparlar.

Her bir terlik çifti, evcil hayvanınızın yaptığı gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır yani evcil hayvanınızdaki çiftinizde her işaret, nokta veya şerit bulunur.

Artık Köpeğinize Tam Olarak Bakan Bir Çift Terlik Alabilirsiniz. Erkeksel.com

Ayrıca, her bir çiftin, kapınıza yapılıp teslim olmaları için toplamda sekiz hafta sürecek.

Ama, evcil hayvanlarınızı ne kadar sevdiğinize gerçekten bir fiyat verebilir misiniz?

Bu yüzden, bunların hayatınızdaki evcil hayvan severler için en mükemmel hediye olacağını düşünüyorsanız , Noel veya doğum günlerine çok yakın olarak sipariş etmek muhtemelen en iyi fikir .

Bu oldukça şaşırtıcı gerçekten hayvanı ölümsüzleştirmek için bir şey var, ama uygun üzere Romper bazı insanlar onları almak oldukça uzak yapılan alır.

Hatta bazı insanlardan Cuddle Clones’tan terliklerini köpeklerinin kürklerini kullanarak yapmalarını istediklerini bile bildirdiler – bunun son zamanlarda ölen hayvanlarının kürkü olduğunu varsayıyoruz ama görünüşe göre bu yapılmadı.

Artık Köpeğinize Tam Olarak Bakan Bir Çift Terlik Alabilirsiniz. Erkeksel.com

Elbette, Cuddle Clones yeteneklerini sadece harika terlikler yapmak için kullanmaz ayrıca köpeğinizin peluş klonlarını da yapar.Doğru, köpeğinizin (ya da kedinizin) oyuncak ayısına aynı olabilir.

Pelüşe sahip olmak aslında oldukça tatlı olabilir – yakın zamanda aile hayvanlarına veda etmek zorunda kalan talihsiz insanlar için , Cuddle Clones köpeğin yakılmış kalıntılarını peluş oyuncak içine koyacaktır, bu da tüylü en iyi arkadaşınızın her zaman birlikte olacağı anlamına gelir.

Kaynak:http://www.ladbible.com/news/animals-you-can-now-get-a-pair-of-slippers-that-look-exactly-like-your-dog-20190111